Nowa rzeczywistość w dobie pandemii

Nowa rzeczywistość w dobie pandemii

Mamy zupełnie nową sytuację projektową, związaną z pandemią koronawirusa—od 16 marca pracujemy wszyscy zdalnie. Wymagało to przeorganizowania pracy wszystkich zespołów, wybrania najlepszych narzędzi, narzucenia nowego trybu pracy, aby w jak najmniejszym stopniu utracić korzyści z bycia „pod jednym dachem”. Wiąże się to także z masą nowych wyzwań i próbami do-stosowania naszych sprawdzonych metod organizacyjnych do aktualnej sytuacji.

Dzięki naszym wysiłkom sprzed pandemii mamy stabilną sytuację projektową, nasi klienci również pracują zdalnie i dalej generują nowe zamówienia.

Dzięki temu nasze wysiłki możemy skoncentrować na utrzymaniu wyników pracy na wysokim poziomie oraz dobrej atmosfery w zespołach. Jest to dla nas bardzo ważne, że pomimo iż większość dziedzin życia publicznego zostało zawieszonych, my możemy realizować nasze prace bez większych zakłóceń. Do tego pojawiają się szanse na nowe kontrakty, które staramy się pozyskać, wierząc, że z nimi też damy sobie radę. Największym wyzwaniem dla nas jest aktualnie brak bezpośredniego kontaktu z Wami. Brakuje nam waszej codziennej obecności, śmiechu, żartów, rozmów przy kawie. Spotkania on-line służą załatwianiu spraw projektowych i siłą rzeczy są mało towarzyskie, dlatego dobrym pomysłem, praktykowanym przez część osób, jest także wdzwanianie się na telekonferencję chwilę wcześniej, aby np. wspólnie napić się kawy.

Wierzymy, że jako zespół poradzimy sobie z tym wyzwaniem!