Business Process Management by Nekken

Business Process Management by Nekken

Bierzemy czynny udział w digitalizacji procesów Administracji Państwowej i możemy się pochwalić wieloma zrealizowanymi projektami, które nie tylko znacząco poprawiły jakość funkcjonowania instytucji państwowych, ale także umożliwiły realizację bardzo dużej ilości spraw urzędowych bez wychodzenia z domu.

W zeszłym roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze kompetencje i zaoferować Klientom nową jakość rozwiązań w oparciu o Business Process Management (BPM), czyli najnowszą i najchętniej wybieraną na świecie technologię w obszarze optymalizacji procesów biznesowych. W tym roku istotnie rozwinęliśmy się w tym zakresie i możemy pochwalić się jednym z największych wdrożeń silnika klasy BPM w Administracji Publicznej.

Staliśmy się także oficjalnym partnerem międzynarodowej firmy Camunda, której rozwiązanie aktualnie wdrażamy kolejnym Klientom. Cieszymy się, że w tak krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie wielu instytucji, które zdecydowały się skorzystać z naszej wiedzy i zdecydowały na wdrożenie proponowanych przez nas rozwiązań, dzięki czemu stajemy się jednym ze znaczących dostawców tej technologii w Polsce.